Warning: include(/www/virtual/biuro-ms.itl.pl/htdocs/hs/count.php): failed to open stream: No such file or directory in /www/virtual/b/biuro-ms/htdocs/zespol.html on line 1 Warning: include(): Failed opening '/www/virtual/biuro-ms.itl.pl/htdocs/hs/count.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /www/virtual/b/biuro-ms/htdocs/zespol.html on line 1 Biuro rachunkowe MS | Rzeszów | zespół | ludzie | grupa pracowników
     
 
O F E R T A
 

ZESPÓŁ

W tej części chciałbym wszystkim przedstawić kadrę Biura Rachunkowego "MS", która przyczynia się do sukcesów Biura oraz wpływa na jego odbiór i wizerunek.
Zacznę od siebie, gdyż jako założyciel firmy, jestem zarazem jej najstarszym pracownikiem.

Marian Szczygieł

MARIAN SZCZYGIEŁ

Jestem Przedsiębiorcą, Dyrektorem Biura Rachunkowego "MS", magistrem ekonomii, absolwentem Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Posiadam długoletnie doświadczenie zawodowe, z czego przeważająca część stażu dotyczy stanowisk głównego księgowego i dyrektora finansowego w dużych rzeszowskich firmach.

Posiadam świadectwo kwalifikacyjne nr 5317/97, wydane przez Ministra Finansów, uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, poparte zdanym egzaminem przed komisją Ministerstwa Finansów. Od stycznia 1994 roku prowadzę biuro rachunkowe.
Zawsze kieruję się zasadą: "Jeżeli coś robisz, to rób to solidnie i najlepiej jak potrafisz".

MONIKA BURAK

Jest specjalistą w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych. Uzyskała tytuł magistra na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Jest wieloletnim pracownikiem Biura. Posiada bardzo dużą wiedzę zawodową, którą systematycznie i chętnie pogłębia.

Monika Materna
Jaromir Niezabitowski

JAROMIR NIEZABITOWSKI

Jest Kierownikiem Działu Księgowań. Ukończył studia magisterskie w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na Wydziale Ekonomicznym o specjalności finanse i rachunkowość. Również posiada świadectwo kwalifikacyjne wydane przez Ministra Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jest dociekliwy, pracowity i pogodny. Ma ogromny zasób wiedzy fachowej.

MONIKA KALITA

Specjalizuje się w podatkowej księdze przychodów i rozchodów. Ukończyła Liceum Ekonomiczne w Rzeszowie.
Z Biurem Rachunkowym "MS" związana jest od czerwca 2000 roku. Jest energiczna, operatywna, wytrwała w pracy i pogodna.

Monika Kwiatkowska
Bożena Panasiuk

BOŻENA PANASIUK

Jest specjalistą w zakresie księgowań i ubezpieczeń społecznych. Ukończyła studia magisterskie o specjalności finanse i bankowość na Wydziale Zarządzania i Marketingu Politechniki Rzeszowskiej. W Biurze Rachunkowym "MS" pracuje od czerwca 2002 roku. Posiada dużą wiedzę zawodową. Jest dociekliwa i chętnie sięga po nowe wyzwania.

BARBARA BOROWIEC

Specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych i podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Jest absolwentką studiów magisterskich o specjalności finanse i bankowość na Wydziale Zarządzania i Marketingu Politechniki Rzeszowskiej. Pracę zawodową w Biurze Rachunkowym "MS" rozpoczęła w maju 2004 roku. Jest osobą pogodną, cierpliwą i pracowitą. Dobrze posługuje się zdobytą wiedzą, którą systematycznie pogłębia.

Barbara Borowiec
  Copyright 2000 - 2004 YaVi - Internet Designer : stworzone dla Biuro Rachunkowe "MS" 1994 - 2004